Mária gyermekei

"Legyetek mindig Mária és az Egyház gyermekei, és mutassátok ezt meg életetekkel!"

(Ferenc pápa)


Az Úrhoz méltóan éljetek, mindenben az ő tetszése szerint, hogy minden jócselekedetben gyümölcsöt hozzatok, és gyarapodjatok Isten szeretetében.